טיפולים

סובלים מכאבים ומליקויים בתפקוד ברצפת האגן? ליקויים בתפקוד שלרצפת האגן גורמים ללא מעט סבל וחוסר נעימות לנשים וילדים בכל קשת הגילאים. לעיתים קרובות ניתן להגיע לפתרון טיפולי ואחראי באמצעות פיזיותרפיה של רצפת האגן. הטיפולים עשויים לשפר את הכאבים והליקויים באזור האגן ללא צורך בתרופות וללא התערבות כירורגית . ישנם מגוון טיפולים ברצפת האגן לנשים וילדים, בכל הגילאים ובכל הרמות. ניתן בכל שלב להתאים טיפול פיזיותרפי שיקל על הסימפטומים, יחזק את השרירים ואת רקמות האגן ואולי אף ימנע ממך את הצורך בניתוח במידת האפשר.

מגוון הטיפולים

הריון ולידה

בזמן הריון, נוצר מתח מוגבר על הרצועות והשרירים באגן בגלל השינויים ההורמונליים ומשקל העובר ההולך וגדל. הקושי בשליטה בייצוב האגן חושף אותו לפגיעות והופעה של כאבים שכלל לא היו קודם. לתופעה זו, עלולים להתלוות מצבים של דליפות שתן, בריחת גזים, צניחה של אברי האגן, סימפיזיוליזיס, כאבים בזמן קיום יחסים ועוד.
ביחד נוכל לחזק את רקמות האגן בזמן ההיריון ולקראת הלידה, בכדי להקל על התהליך ולשפר את המצב.
ישנן מגוון סדנאות בהן תוכלי להשתתף: התאמת פעילות גופנית מתאימה להריון, טיפול מותאם אישית לכאבים הקיימים, חיזוק רצפת האגן בזמן ההיריון, קורס הכנה ללידה וטיפול משקם לאחר הלידה.

נשים ורצפת אגן

ליקויים ברצפת האגן הינם בעיה הנפוצה יותר אצל נשים. אלה יכולים להופיע בכל גיל ובכל שלב בחיים, וכוללים סימפטומים כגון דליפת שתן ו/או צואה, כאבים ברצפת האגן (כגון: וסטיבוליטיס, וולוודיניה), צניחת איברים ובעיות בתפקוד המיני. הבעיות השונות מקשות על קיום אורח חיים רגיל בכלל ועל פעילות גופנית בפרט.
אני אסייע לך בחיזוק נכון של רקמות האגן למניעת צניחת איברים, או למניעת החמרה במקרה של צניחה שכבר התרחשה. בנוסף, אצלי תוכלי ללמוד איך להימנע ולטפל בדליפות שתן וצואה באמצעות חיזוק השרירים, להקל על הכאבים ברצפת האגן ואף לפתור את הבעיה באופן מלא.

טיפולים אורטופדיים

כאבי ראש, כאבי צוואר, פריצת דיסק, כאבי ברכיים, כאבי מפרקים ועוד. בעיות אורתופדיות אלו ואחרות הינן נפוצות ביותר ומשפיעות משמעותית על איכות החיים. הכאבים האורטופדיים נוטים להפוך לכרוניים ולהחמיר עם הזמן. טיפולי פיזיותרפיה הכוללים פעולות מנואליות שונות ותרגול מכוונים לשיקום ותחזוקת יכולת גופנית, ולהקל משמעותית על הכאב. בכך  ניתן לשמור על בריאות גופנית לאורך שנים ולהמנע מהתערבות כירורגית.

טיפול אורטופדי

ביחד נלמד לזהות את הליקויים הקיימים, "נתפור" את הטיפול הנכון לכם באופן מדויק על מנת שתוכלו לשוב לשגרת חיים נוחה ככל שניתן.

מענה אחד לכל בעיות רצפת האגן

בעיות ברצפת האגן אינן גזירת גורל. רבים כבר התנסו ויודעים שניתן להשיג שיפור באיכות החיים באמצעות טיפול פיזיותרפי אישי. אצלי תוכלו למצוא אוזן קשבת ומגוון טיפולים להקלה ופתרון הליקויים הקיימים ברצפת האגן. למידע נוסף פנו לדף הפייסבוק שלי או השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם.