הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 11/03/2023

ריטה רודין – פיזיותרפיה, הינו עסק פרטי אשר מספק שירותי פיזיותרפיה. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות

 

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA, ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק כל 6 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

פרוט הפטורים של האתר

עבור:

וכל האתר קיים פטור.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

למרות האמור לעיל, אנו משפרים ומנגישים את האתר וזאת על-מנת לאפשר לכל קהל לקוחותינו גישה נוחה. באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:

Firefox /  Edge / Chrome

ובתוכנות קוראות מסך NVDA.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

שיפור הנגשת האתר ובדיקה מול WAVE וNVDA, אנו מעריכים שהנגשת האתר תושלם עד לתאריך ה08/2023 עד לתאריך זה, ניתן להשתמש ב NVDA.

הסדרי נגישות בארגון

[תיאור הסדרי הנגישות במשרדי וסניפי הארגון שנותנים שירות, צריך לכלול את כל הסדרי הנגישות החל מהחניה ו/או תחנת התחבורה הציבורית ועד ליעד שהינו דלפק השירות/ שולחן במסעדה/ כיתת לימוד/ אולם בתאטרון/ מרפאה / וכד', בנוסף נדרש לפרט את הסדרי הנגישות הנוספים כגון שירותי נכים (קיימים/לא קיימים ומיקומם) , אביזרי נגישות בשימוש כגון לולאות השראה, מעלונים וכו']

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

שם רכז הנגישות: ריטה רודין

טלפון של רכז/ת הנגישות: 052-3939989

כתובת מייל של רכז הנגישות: admin@ritarudin.com