אודותריטה רודין - תמונת פרופיל

לקויות הקשורות לרצפת האגן הינן נחלתם של רבים וגורמות ללא מעט סבל. אלה מגבילות ביותר ברמה האישית, פיזית ורגשית ובעלות השלכות חברתיות ותעסוקתיות משמעותיות. שמי ריטה רודין, את התואר B.P.T בפיזיותרפיה סיימתי באוניברסיטת תל אביב בשנת 2008 ואני מתמחה בבעיות רצפת האגן עבור נשים וילדים בכל הגילים. אני מספקת שירותי פיזיותרפיה לתושבי השפלה, ברחוב חומה 12 בראשון לציון, לאנשים הסובלים מבעיות אלה.
במהלך השנים נוכחתי לגלות שאין מענה ברור אחד לבעיות רצפת האגן ומטופלים רבים טולטלו בין מומחים שונים ללא מענה. אני מאמינה שנדרש מקום אחד המספק פתרון מקיף לכל בעיות רצפת האגן ובאופן מותאם אישית לכל אחד ואחת. זאת תוך התייחסות לכל המערכות הקיימות והתפקוד השרירי שמאחד אותם. מאז ועד היום אני מטפלת בנשים אחרי לידה, גיל המעבר, מבוגרים, צעירים ואף ילדים הסובלים מבעיות שונות הקשורות לרצפת האגן.
את הקריירה שלי התחלתי בבית חולים אסף הרופא, שם הקמתי את התחום ואותו אני מובילה עד היום. את שירותי בבית החולים נותנת לקהילה של נשים וילדים הבאים לטיפול עם תלונות ברצפת אגן מהבית, אך גם כאלה שמאושפזים במחלקות בבית החולים. עבודה זו, מאפשרת לי להיות בקשר עם אנשי מקצוע מובילים בתחום של רצפת אגן על כל היבטיה, ולצבור ידע בלתי נדלה בתחום.

טיפול יעיל עם מענה כולל

בשנים האחרונות אנו רואים עליה במודעות לתחום רחב זה ובמקביל מתן מענה בידי מטפלים בתחומים שונים. שבירת המבוכה מאפשרת לרבים להגיע לטיפול מוכח ואפקטיבי ולהשיג הקלה משמעותית וכן החזרת תפקודים ובמקרים רבים ניתן בהחלט להגיע לשיקום רצפת האגן.
אצלי תוכלי למצוא פתרון מקיף למגוון רחב של בעיות ברצפת האגן. נשים רבות מוצאות את עצמן מתמודדת עם הפרעות במתן שתן ושליטה על סוגרים, אי נוחות באזור האגן, תחושת רפיון ואף כאב. תסמינים דומים מופיעים אף בקרב ילדים ומקורם בתפקוד לקוי של רצפת האגן וכן בעיות תפקודיות שונות. לבעיות ברצפת האגן יש השפעות נוספות, עקביות או חולפות, המשפיעות בין היתר על התפקוד המיני, פעילות ספורטיבית וכן על יציבות האגן. כמו כן, תוכלו לקבל תשובות לבעיות אורתופדיות שונות המעוררות כאבים אקוטיים וכרוניים המפריעות לתפקוד היומיומי.